Кафедри авіаційної психології і фізичного виховання та спортивної підготовки провели спільний науково-методичний семінар, на якому обговорили напрямки спільного дослідження, що покликані покращити ефективність фізичної та психологічної реабілітації людей різних вікових і професійних груп.
Такі спільні науково-методичні семінари відіграють важливу роль у розвитку науки та практичного застосування знань. Поєднання експертизи з різних галузей, таких як психологія і фізичне виховання, може привести до новаторських підходів у реабілітації та поліпшенні якості життя людей. Було чудово поділитися ідеями та думками з колегами. Фахівці кафедр впевнені, що разом ми зможемо досягти важливих результатів. Дякуємо за стимулюючу дискусію!