Укладення Договору про наукове співробітництво між кафедрою авіаційної психології та кафедрою теоретичної та консультативної психології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова

Сьогодні відбулося укладення Договору про наукове співробітництво між кафедрою авіаційної психології та кафедрою теоретичної та консультативної психології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Об’єднання зусиль двох таких потужних кафедр відкриває широкі можливості для спільних наукових досліджень, обміну досвідом та розвитку інноваційних підходів у сфері освіти та практики.
Ця угода створює сприятливі умови для співпраці, зокрема для проведення спільних досліджень та розробки нових методик. Поєднання експертних можливостей обох установ дозволить здійснювати більш комплексний аналіз психологічних аспектів, що стосуються авіаційної сфери, соціальних та освітніх процесів. Підписання договору стало можливим завдяки впевненості обох сторін у важливості спільної діяльності та взаємовигідного партнерства. Дякуємо за щирість та відкритість до взаємодії декану факультету психології, доктору психологічних наук, професору Ірині Сергіївні Булах, завідувачу кафедри теоретичної та консультативної психології, доктору психологічних наук, професору Волошиній Валентині Віталіївні.
Подальша реалізація цього договору буде включати в себе організацію спільних конференцій, семінарів, взаємні стажування для співробітників і студентів, спільні психологодіагностичні практики, а також обмін публікаціями та іншими науковими матеріалами.
Таким чином, підписання договору між кафедрою авіаційної психології і кафедрою теоретичної та консультативної психології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова є кроком у напрямку поглиблення співробітництва між двома визначними освітніми та науковими установами: створення та використання нових наукових підходів до тлумачення соціально-психологічних проблем сьогодення відкриває безліч можливостей для вирішення актуальних проблем у різних галузях, зокрема у освітянській та гуманітарній.