Відкрите практичне заняття з дисципліни «Загальна психологія» зі студентами групи ПС-106Б кафедри авіаційної психології

Сьогодні відбулося відкрите практичне заняття з дисципліни «Загальна психологія» зі студентами групи ПС-106Б кафедри авіаційної психології. Відкрите практичне заняття провела викладач кафедри авіаційної психології Е. М. Ходанович. Тема заняття: «Темперамент і діяльність. Індивідуальний стиль діяльності». В ході практичного заняття були розглянуті шляхи пристосування темпераменту до діяльності, прояви індивідуального стиля в діяльності, можливості та умови формування. На практичному занятті була присутня в.о. завідувача кафедри авіаційної психології Лада Савеліївна Яковицька, доцент кафедри авіаційної психології Світлана Леонідівна Горбенко.
Дякуємо студентам та викладачам за плідну працю.