Вітаємо переможців та учасників конкурсу!

Кафедра радо вітає переможців І туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з психології. Перше місце розділили Ніна Косачева, студентка 3 курсу ОПП “Психологія бізнесу” з роботою “Зв’язок рівня агресивності з вибором стратегії поведінки в конфліктній ситуації” та Валерія Кравченко студентка 2 курсу ОПП “Психологія” з роботою “Зв’язок шкільної тривожності та мотивів навчання” Також хотіли б відмітити роботи інших учасників. Робота Дарини Бернацької “Психологічна корекція тривожності методами арт терапії” має виняткову практичну значимість, роботи Ольги Холіної “Психологічна допомога військовослужбовцям, які повернулися із зони воєнних дій” та Юлії Швень “Психологічна профілактика підліткового суїциду” є актуальними та відповідають на сучасні запити психологічної практики. Бажаємо переможцям у учасникам подальших наукових звершень.