Проєкт «Міжнародна мовна школа»

Третій рік поспіль факультет психології та когнітивістики Університету імені Адама Міцкевича у Познані запрошує студентів з України до Міжнародної мовної школи. У 2023 році було започатковано вивчення польської мови з орієнтацією на професійну складову здобувачів вищої освіти. Таким спеціалізованим орієнтиром стала психологія – lektorat języka polskiego specjalistycznego dla psychologów.
Після складних конкурсних відборів, до участі у цьому проєкті, з України потрапили майбутні психологи чотирьох закладів вищої освіти, а саме магістри освітньо-професійної програми факультету психології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, бакалаври Національного авіаційного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки та Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
Вивчати польську мову майбутні психологи розпочали із безпосереднього занурення у мовне середовище під час перебування у м. Познань на запрошення декана факультету психології та когнітивістики Маріуша Урбанського. Студенти із захопленням відвідували лекційні, практичні та лабораторні заняття з психології, які проводились польською мовою. Вже на другий день взаємодії студенти відмічали велику фонетичну й понятійну схожість між українською і польською мовами, легко вступаючи в діалоги зі студентами Університету імені Адама Міцкевича.
По поверненню в Україну оволодіння польською мовою продовжується в онлайн-форматі тричі на тиждень. Із задоволенням до мовної школи доєднались викладачі факультету психології УДУ імені Михайла Драгоманова проф. Валентина Волошина, доцент Неля Бігун, доцент кафедри авіаційної психології НАУ Наталія Мужанова.
Учасники проєкту «Міжнародна мовна школа» для психологів завдячують своїми швидкими успіхами у оволодінні однією із мов Європейського Союзу висококваліфікованим, досвідченими філологиням та доброзичливим викладачкам доктору філологічних наук, професору Світлані Сухарєвій та кандидату філологічних наук Олені Бай.
Захоплююча мовна подорож для студентів-психологів продовжується. Приєднуйтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *