Укладення Договору про наукове співробітництво між кафедрою авіаційної психології та Інститутом соціальної та політичної психології: нові можливості взаємодії.
Наукові взаємозв’язки та співробітництво між вищими навчальними закладами відіграють важливу роль у розвитку науки та реалізації освітніх завдань. У цьому контексті укладення договорів про наукове співробітництво є ключовим механізмом для сприяння обміну знаннями, результатами досліджень між різними науковими установами. Одним із прикладів такого партнерства є угода між кафедрою авіаційної психології та Інститутом соціальної та політичної психології, яка відкриває нові можливості співпраці у галузі психології. Основною метою цієї угоди є обмін досвідом, проведення спільних досліджень та розробка інноваційних підходів в освітній сфері, зокрема в контексті вдосконалення практичних навичок студентів.
Підписання договору стало можливим завдяки впевненості обох сторін у важливості спільної діяльності та взаємовигідного партнерства.
Дякуємо за щирість та відкритість до взаємодії директор Інституту, кандидат психологічних наук, член-кореспондент НАПН України Слюсаревському Миколі Миколайовичу. Співробітникам лабораторії методології психосоціальних і політико-психологічних досліджень, зокрема доктору наук державного управління, доценту Суший Олені Володимирівні; доктору психологічних наук, cтаршому науковому співробітнику Жовтянській Валерії Вікторівні. Дякую Валерії Вікторівні за подаровану монографію «Психологія репрезентацій дійсності». Певна, що її текст буде однією з підвалин спільних досліджень.
Таким чином, підписання договору між кафедрою авіаційної психології та Інститутом соціальної та політичної психології є кроком у напрямку поглиблення співробітництва між двома визначними науковими установами. Це відкриває нові можливості для вирішення складних проблем у галузі психології та сприяє подальшому розвитку науки й практики.