Передзахист кваліфікаційних робіт студентів-заочників

5-6 лютого на кафедрі авіаційної психології відбувся передзахист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності 053 Психологія освітньо-професійної програм «Психологія» заочної форми навчання. Підготовку випускових науково-дослідницьких робіт студентів курирували досвідчені науково-педагогічні працівників кафедри. За результатами презентації кваліфікаційних робіт викладачі надали слушні рекомендації щодо вдосконалення наукових досліджень. Студенти поділилися результатами своїх наукових та практичних здобутків, підготовленими методичними розробками, відповіли на питання викладачів та одногрупників.
Колектив кафедри відзначив переважно високий рівень виконання науково-дослідних робіт та рекомендував їх до захисту. Вітаємо наших випускників та бажаємо успіхів на основному захисті!