Благодійний Ярмарок факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ

Студенти кафедри авіаційної психології об’єднують зусилля для підтримки ЗСУ. Студенти та викладачі факультету святкують День Факультету цього року особливим ладом. Об’єднана студентська громада факультету зробила свій внесок в добру справу для Збройних Сил України. Благодійний Ярмарок, організований відповідальною по роботі зі студентами Лесею Олексїївною Хоменко-Семеновою та студентським самоврядуванням факультету, є центром уваги та підтримки студентів та військових. Студенти з різних курсів активно долучилися до заходу, пропонуючи різноманітні товари та послуги для благодійної купівлі.
Важливим моментом цього заходу стала ініціатива зі збору коштів для підтримки Збройних Сил України. Студенти кафедри авіаційної психології вважають цю благодійну акцію своєрідним внеском у важливу справу національної безпеки. Всі зібрані кошти будуть направлені на спеціальну форму для ЗСУ, сприяючи зміцненню обороноздатності країни. Цей благодіний захід є важливим етапом у спільній меті студентської молоді – допомогти тим, хто щоденно ризикує своїм життям заради миру та безпеки. Благодійний Ярмарок ФЛСК виявився не тільки чудовою можливістю для студентів проявити творчість та підтримку, але й важливим кроком у зміцненні духу факультетської громади та відданості великій справі.