Акція «Живий ланцюг» до Дня Соборності України

22 січня на території НАУ з нагоди Дня Соборності України була проведена акція «Живий ланцюг». Цього річ відзначаємо 105 річницю Дня Соборності України. Студенти кафедри активно долучилися до акції, бо ми всі усвідомлюємо те, що українці зараз мусять відстояти свою незалежність, соборність, тому такі заходи наголошують, що соборність — це є об’єднання, єдине існування всіх територій держави. Завдяки ЗСУ та нашій громадській позиції ми вистоїмо та переможемо.
Також в ході заходу проводилася культурно-просвітницька вікторина. Одним з переможців став студент групи ПС106 Богдан Радкович. Вітаємо його, пишаємося нашими студентами, їх завзятістю, небайдужістю, національною свідомістю. Дякуємо адміністрації факультету, зокрема Лесі Олексіївні Хоменко-Семеновій, за захід, внесок в формування національного характеру студентів ФЛСК. Богдану бажаємо чудово провести час на концерті Олексія Пивоваров, одного з законодавців музичних трендів, які популяризують українську культуру.