Останнє цьогорічне засідання Вченої ради факультету

Останнє цьогорічне засідання Вченої ради факультету стало важливою подією для висвітлення наукових досягнень та активності викладачів і студентів.
На засіданні, яке було присвячене розгляду звіту про наукову діяльність факультету, виділився звіт Анжеліки Миколаївни Кокарєвої, заступника декана з науково-методичної та міжнародної діяльності. Її презентація наукових здобутків була добре структурованою та ілюстрованою, що дозволило легко та емоційно сприймати представлену інформацію.
Особливою часткою заходу стало нагородження кафедр за наукові здобутки. Кафедра почесно відзначена за третє місце у науковій та міжнародній діяльності. Це свідчить про високий рівень наукових досягнень, які отримала кафедра.
Вітаємо всіх колег та талановиту студентську молодь з цим визнанням! Нагороди за наукову активність є підтвердженням неабиякої праці та креативності наших викладачів та студентів, що є свідченням високого статусу кафедри серед наукових підрозділів університету.