“Кубок Ректора”

У цей чарівний день, 12 грудня, у Національному Авіаційному Університеті відбувся відкритий до креативу та неперевершений гумористичний фестиваль під назвою “Кубок ректора”.
Від ТОСА факультету лінгвістики та соціальних комунікацій виступили дві яскраві команди: “Медовий спас” та “Сюрстрьомінг”. Їхні смішні виступи зачарували аудиторію та вразили своєю оригінальністю та дотепністю.
Ця захоплива подія визначила і переможців. Наші команди отримали три почесні нагороди:
 за кращу жіночу роль,
 відкриття Кубку ректора
 призове почесне друге місце загального заліку.
Пишаємося студентами кафедри авіаційної психології, які є частиною команди “Сюрстрьомінг” та зробили свій вагомий внесок у перемогу! Вітаємо Прокоп‘юк Софію, Мороз Юлію та Калачнюк Вікторію з вражаючим виступом та досягненням на гумористичній арені.
Команда “Сюрстрьомінг” отримала заслужену перемогу, що доводить вміння команди створювати невимушену атмосферу, талант дарувати радість своїм виступом.
Кафедра вітає переможців та всіх учасників фестивалю з визначними та творчіми веселими досягненнями!!!