Попередній захист магістерських робіт

4-8 грудня на кафедрі авіаційної психології відбувся попередній захист магістерських робіт студентів спеціальності 053 Психологія освітньо-професійної програм «Психологія» та «Психологія бізнесу». Підготовка магістерських робіт студентами здійснювалась під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри. Професорсько-викладацьким складом кафедри заслухано результати наукових досліджень. Студенти поділилися результатами своїх наукових та практичних здобутків, підготовленими методичними розробками, відповіли на питання викладачів та одногрупників.
Колектив кафедри відзначив переважно високий рівень виконання науково-дослідних робіт та рекомендував їх до захисту. Вітаємо наших випускників та бажаємо успіхів на основному захисті!