Виконання кваліфікаційної роботи бакалавра є завершальним етапом освітньої програми «Психологія» та «Психологія бізнесу» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, ефективною формою перевірки компетентностей здобувача вищої освіти, його творчої та практичної підготовленості до професійної діяльності, важливим засобом доведення досягнутого фахового рівня в галузі психології.
22 квітня 2024 р. співробітниками кафедри авіаційної психології проведено науково-методичний семінар, на якому викладачі кафедри ще раз наголосили основні вимоги написання, оформлення та захисту кваліфікаційних робіт. У вступному слові в. о. завідувача кафедри Лада ЯКОВИЦЬКА відзначила, що кваліфікаційна робота є випусковою роботою, яка дає можливість оцінити рівень засвоєння здобувачами вищої освіти теоретичної, загальнонаукової та практичної підготовки, вміння застосовувати отримані знання під час розв’язання конкретних фахових завдань, здатність до наукового пошуку за обраною тематикою дослідження, тощо. Доцент кафедри Тетяна ВАШЕКА представила основні нормативні документи, на підставі яких виконується бакалаврська кваліфікаційна робота, наголосила на важливості дотримання всіх вимог та термінів написання. Особлива увага акцентувалася на необхідності дотримання принципів академічної доброчесності та запобігання академічному плагіату при написанні кваліфікаційних робіт. Актуальну презентацію, щодо роботи над оригінальністю текстів, представила старший викладач кафедри Оксана ВЛАСОВА-ЧМЕРУК.
В атмосфері дружньої дискусії викладачі та студенти обговорили важливі проблемні питання щодо якісної підготовки кваліфікаційних робіт. Такі спільні заходи сприяють підвищенню якості освіти та створенню сприятливого середовища для творчого й професійного розвитку студентів. Всім бажаємо плідної роботи та наснаги!