Мистецький вікенд! Сьогодні психолог Дар’я Шаханова разом зі студентами кафедри авіаційної психології відвідали виставки Києва

Мистецький вікенд! Сьогодні психолог Дар’я Шаханова разом зі студентами кафедри авіаційної психології відвідали виставку в PinchukArtCentre “Теорема влади” Олександра Ройтбурда, далі попрямували на виставки “Код бароко” та “Два голоси”, яка проходить зараз в музеї Богдана та Варвари Ханенків, після виставок завітали в музей-квартиру Павла Тичини, де у вітальні письменника дізнались багато цікавих фактів про його діяльність як видатного діяча культури, поета та перекладача, а також про його яскраве та насичене особисте життя. Відвідування виставок та музеїв було дійсно надихаючим, тому вирішили спільно обговорити побачене в квітучому парку Т. Шевченка, паралельно насолоджуючись весняним ароматом столичних сакур!