На кафедрі авіаційної психології відбувся перший тур Всеукраїнської олімпіади з психології

28 березня на кафедрі авіаційної психології відбувся перший тур Всеукраїнської олімпіади з психології, яка свідчить про те, що олімпійський дух пронизує не лише спорт, але й науку.
Учасники олімпіади мали непрості завдання, які охоплювали різноманітні базові психологічні дисципліни. Це був важкий випробувальний бар’єр, який вимагав від учасників глибоких знань та аналітичного мислення.
Наші щиросердечні вітання лунають для цьогорічних переможниць олімпіади з психології: Єлизавети Романової за зайняте перше місце, Дар’ї Сушенцевої, яка посіла друге місце, та Юлії Струкуленко, що виборола третє місце. Ваші зусилля та здібності заслуговують на визнання та заохочення.
Олімпіада з психології стала світлим прикладом того, як інтелектуальні змагання можуть надихати та розвивати молодь. Дякуємо всім залученим викладачам та студентам!