Захисти кваліфікаційних робіт магістрів 2023 року випуску

Відбулися блискучі захисти кваліфікаційних робіт магістрів 2023 року випуску. Дякуємо студентам та науковим керівникам за актуальні, логічні дослідження. Шановній Голові професору Мозговій Галині Петрівні, завідувачу кафедри психосоматики та психологічної реабілітації Украї́нського держа́вного університ́ету ім. М. П. Драгоманова; шановним членам екзаменаційної комісії професорам Яковицькій Ладі Савеліївні, Лич Оксані Миколаївні, Семиченко Валентині Анатоліївні; доценту Радченко Марині Ігорівні, секретарю комісії, к.психол.н. – Дідух Марині Миколаївні за аргументовані, логічні, виважені питання та пропозиції; конструктивну, позитивну, але й вимогливу наукову атмосферу під час захисту.
Випускники кафедри відсьогодні підтвердили високий фах психолога: вмінням знаходити максимально слушні та оптимальні рішення запитів, пропонувати практичні заходи для вирішення складних проблем, переконувати та доводити свою думку. Ви стали такими, якими Вас бачать ваші наукові керівники, викладачі кафедри, всі хто, був поряд з вами у роки навчання.
Ми впевнені, що старт магістра-психолога надасть можливість реалізувати найамбітніші плани, отримати бажану кар`єрну позицію та ефективно втілити найзаповітніші мрії!

Вітаємо магістрів та наукових керівників із блискучим захистом кваліфікаційних робіт! Бажаємо нових успіхів та досягнень у подальшій роботі, натхнення до здійснення нових задумів, відчуття підтримки рідних та колег!