Зустріч з Peter Nemіrovskiy

Сьогодні відбулася зустріч з Peter Nemіrovskiy. Викладачів та студентів мали змогу послухати гостьову лекцію для на тему “Алкоголь та Війна: причини, ризики, превентивні заходи”. Петро Немирівський в минулому киянин, випускник факультету журналістики Київського університету. Натепер живе в Америці. Спочатку він працював за фахом, але згодом опанував спеціальність нарколога/психотерапевта і з того часу працює у різних наркологічних лікарнях Нью-Йорка. Петер розказав про свій досвід роботи з алкозалежними, проаналізував особливості перебігу хвороби залежних людей під час війни, виділив додаткові стресори такої залежності. На лекції були присутні студенти групи 406. В межах дисципліни «Психологія екстремальних та кризових ситуацій» їм було цікаво послухати про досвід роботи фахівця з кризовими станами залежних людей. Також лекція була корисною для студентів-магістрів, які обрали в цьому році, в якості вибіркової дисципліни «Психологію девіантної поведінки».
Дякуєму Петру за проведену лекцію, можливість отримати актуальні знання в доступній та цікавій формі!