Зустріч гуртка “PsyLab”

26.05.2023 на кафедрі авіаційної психології в межах навчально-наукової лабораторії відбулася зустріч студентського гуртка.

Під час зустрічі студенти першого курсу разом із завідувачем навчально-наукової лабораторії ЗАГНОЙКО Анною та старшим лаборантом лабораторії КОСТЕРІНОЮ Анастасією обговорювали проективну методику “Людина під дощем”.

Проективна методика “Людина під дощем” спрямована на визначення рівня стресостійкості у кризових ситуаціях, а також дослідження схильності до ризикованої та суїцидальної поведінки.

Першокурсники завзято брали участь у малюванні методики, а потім активно допомагали в інтерпретації керівнику.

Здобувачі вищої освіти із зацікавленістю брали участь та були задоволені процесом.