Вебінар про «Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?»

Гарант ОПП «Психологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти професор кафедри авіаційної психології, доктор психологічних наук Лич О.М. та гарант ОПП «Психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доцент кафедри авіаційної психології, кандидат психологічних наук Дідух М.М. та члени робочих груп відвідали 23.05.2023 вебінар про «Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?».

Організатором виступило Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Голова НАЗЯВО Бутенко А.П. розповідав про розширення структури агентства і появу Апеляційної плати. Зазначав про прецеденти, коли ЗВО не погоджувались з результатами перевірки експертів та їхніми оцінками.

Представники НАЗЯВО зорієнтували гарантів освітніх програм очікувати, крім акредитації, ще й постакредитаційний моніторинг. І всі ці заходи спрямовані, щоб система освіти України відповідала освітнім стандартам Європи.