Зустріч гуртка “PsyLab”

05.04.2022 року на кафедрі авіаційної психології відбулася зустріч гуртка “PsyLab” в межах навчально-наукової лабораторії.

В цю зустріч, завідувач лабораторії кафедри ЗАГНОЙКО Анна, та психолог лабораторії ВДОВИЧЕНКО Марія провели із здобувачами вищої освіти, зустріч, на тему: «Проведення соціально-психологічної настільної гри Г. Хорна “Коржик”». На якій ознайомилися із настільною грою в режимі “онлайн” та обговорювали дану гру відносно її дієвості та ефективності на практиці!

Студенти із зацікавленістю не тільки слухали опис гри але й приймали активну участь у обговоренні та наполягали на більш детальному, самостійному, ознайомленню із даною грою!

На при кінці заняття студенти, подякували завідувачу лабораторії та психологу за цікаву та пізнавальну тему!