Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ»

5 квітня 2023 року відбулося засідання секції ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЛЮДСЬКОГО ФАКТОРУ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ». Сучасні проблеми науки».

На засіданні були представлені та обговоренні доповіді з різних галузей психології. Особливу увагу викликали доповіді, присвячені темам подолання невизначеності, роботи зі стресом під час війни. Дякуємо всім учасникам у підтримці наукової спільноти та розвитку психологічної науки в цей непростий для України час.