Зустріч гуртка “PsyLab”

31.03.2023 року відбулася зустріч гуртка “PsyLab” в межах навчально-наукової лабораторії.

Темою зустрічі було: «Ефективна комунікація як основа продуктивної взаємодії». Лекторами були керівники гуртка, завідувач навчально-наукової лабораторії кафедри ЗАГНОЙКО Анна та психолог навчально-наукової лабораторії ВДОВИЧЕНКО Марія разом із працівниками лабораторії, старшим лаборантом навчально-наукової лабораторії кафедри КОСТЕРІНОЮ Анастасією та лаборантом навчально-наукової лабораторії ЩЕРБАКОВИМ Єгором.

На зустрічі розглянули теоретичні засади поняття комунікації та правилами ефективної комунікації. Також студенти ознайомились із формулою ефективного спілкування «STEPS».

Здобувачі вищої освіти проявляли свою зацікавленість, охоче задавали питання та ділилися своїми навичками ефективної комунікації.