Cтуденти кафедри авіаційної психології зібралися на першій зустрічі психологічного клубу “Кінолаб”

На краївці вихідних, коли вже відчутно пахне святом, студенти кафедри авіаційної психології зібралися на першій зустрічі психологічного клубу “Кінолаб”, щоб зануритися у чарівний світ кінематографу та відчути магію українських короткометражних фільмів. Під керівництвом психолога кафедри, Дар’ї Шаханової, студенти переглянули захоплюючу короткометражну стрічку “Віддалік” від Катерини Горностай (призерку Одеського міжнародного кінофестивалю та кінофестивалю “Молодість” 2015 року). Цей фільм став справжнім відкриттям, розкриваючи для учасників клубу різні аспекти людських відносин та переживань. Спільний перегляд фільму став для них не лише мандрівкою у світ фантазій, але й можливістю поглибити своє розуміння міжлюдських взаємин та світу почуттів.
Зустріч клубу “Кінолаб” запалює вогник любові до кіно та розуміння глибини людської душі. Дякуємо учасникам за активну участь та спільну рефлексію.