2 травня психолог кафедри авіаційної психології Дар’я ШАХАНОВА провела чергове засідання психологічного гуртка “За філіжанкою”

На якому знайомилися та працювали з технікою «Мандала». К. Юнг вважав, що метод мандали – це шлях до центру особистості, до відкриття унікальної індивідуальності. Мандала є надзвичайно потужним символом для різних культур та зримою проекцією психічного світу, яка виражає самість людини. Творче занурення в світ техніки “Мандала” та художнє проектування, а тоді реалізація власного бачення мандали-оберега з ниток надихнуло студентів на роздуми про свій внутрішній світ, спосіб узагальнення й упорядкування себе.
Дякуємо всім студентам, які спраглі до знань та охоче працюють на свою професійною майстерністю!