Сьогодні психолог кафедри авіаційної психології Дар’я ШАХАНОВА провела 2 годинний тренінг для студентів 2 курсу “Арт-терапевтична робота з масками”, на якому майбутні психологи змогли приміряти на себе декілька масок та побути в різних ролях! Такий арт-терапевтичний досвід може бути дуже ефективним інструментом для розвитку емоційного та соціального інтелекту студентства, особливо майбутніх психологів. Психологу важливо вміти відчувати та розуміти різні ролі та перспективи, і тренінг з масками може допомогти в цьому.
Дякую куратору групи ПС106 Ельвірі ХОДАНОВИЧ та всій кафедрі за підтримку і допомогу!