Засідання конкурсної комісії І туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з психології

22 березня на кафедрі авіаційної психології відбулося засідання конкурсної комісії І туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з психології. Всього на конкурс представлено 5 наукових робіт студентами магістерської та бакалаврської програм.
Робота комісії відбувалася в креативній атмосфері. Роботи подаюся членам комісії під шифром, без зазначення прізвища конкурсанта, щоб оцінювання було максимально об’єктивним. Високо було оцінено тематичне різноманіття інтересів конкурсантів, які щиро шукають відповіді на свої питання в наукових дослідженнях. Роботи, які були представлені на конкурс, були пов’язані з розв’язанням різних актуальних проблем: профілактика підліткових суїцидів, психологічна допомога військовослужбовцям, психокорекція тривожних станів. Після обговорення змісту та актуальності робіт шановні члени комісії взяли тайм-аут, щоб прийняти зважене рішення.