Cпільна робоча зустріч психолога кафедри Дар’ї Шаханової, студентів та викладачів кафедри в межах гуртка «За філіжанкою»

Відбулася спільна робоча зустріч психолога кафедри Дар’ї Шаханової, студентів та викладачів кафедри в межах гуртка «За філіжанкою» з метою обговорення завдань та складових профорієнтаційного тренінгу для Хотівського приватного ліцею «Безмеж». В ході обговорення ще раз пригадали основні компетенції психолога, який проводить профорієнтаційні заходи з учнями старшої школи.
Дякуємо колегам, які працюють разом з нами, особлива подяка Яковицькій Ладі Савеліївні в.о. завідувача кафедри авіаційної психології, доктору психологічних наук; Горбенко Світлані Леонідівні доценту кафедри, кандидату психологічних наук та неймовірним нашим студентам, майбутнім психологам за їх активну участь в підготовці програми та директору ліцею Шевченко Світлані Миколаївні за пропозицію заходу і довіру.