Методичний семінар щодо підготовки та проведення науково-дослідної практики у сфері психології для магістрів спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Психологія» та «Психологія бізнесу»

Відбувся методичний семінар щодо підготовки та проведення науково-дослідної практики у сфері психології для магістрів спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Психологія» та «Психологія бізнесу». На семінарі обговорювалися особливості організації та проведення практики (підписання договорів, мета та завдання переддипломної практики, відомості про бази практики та їх особливості), зміст програми практики, інтегровані вимоги до знань і умінь студента-практиканта, форми звітності, вимоги до оформлення звітної документації.
Дякуємо всім колегам, які працюють разом з нами для вдосконалення змісту практики та допомагають в її організації. Особлива подяка Волошиній Валентині Віталіївні – завідувачу кафедри теоретичної та консультативної психології УДУ імені Михайла Драгоманова, професору, доктору психологічних наук; Вашеці Тетяні Володимирівні – доценту кафедри авіаційної психології, доценту, кандидату психологічних наук; Ходанович Ельвірі Миколаївні – викладачу кафедри авіаційної психології, відповідальної за проведення практик кафедрою авіаційної психології.