Засідання кафедри

11 вересня відбулося засідання кафедри, на порядку денному якого стояли питання розгляду та затвердження звітів та результатів роботи здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня вищої освіти спеціальності 053 “Психологія”. Присутні на засіданні аспіранти кафедри представили результати своєї наукової та навчальної роботи, а саме: ступінь виконання дисертаційного дослідження, кількість опублікованих статей та тез доповідей, участь у наукових конференція всеукраїнського та міжнародного рівня, досвід виробничої практики та інші види робіт, які передбачені планом підготовки доктора філософії з психології.
Викладачі кафедри уважно поставилася до напрацювань кожного аспіранта, зважено оцінили основні результати дисертаційних досліджень, надали слушні поради щодо подальшої праці. Найбільш плідно попрацювали аспіранти Олександр Черевко та Світлана Чернявська (3 роки навчання), Ельвіра Ходанович (1 рік навчання).
Результатом відкритого обговорення членами засідання кафедри фактичних результатів підготовки аспірантів став висновок про належне виконання аспірантами запланованих поточний показників. Всі аспіранти кафедри авіаційної психології отримали рекомендацію щодо продовження підготовки.

Також обговорювалися основні завдання та проблеми які стоять на сьогоднішній день, планування майбутніх дій та стратегій для їх вирішення.

Вітаємо аспірантів та їх керівників з вагомими досягненнями, та бажаємо подальших наукових здобутків!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *