Психологічна практика студентів 3-го курсу

Триває психологічна практика студентів 3-го курсу Кафедри авіаційної психології ФЛСК НАУ. Сьогодні студенти 306-ї гр та їх керівник практики Юлія Ігорівна Кравчено зустрілися з цікавими гостями, кожен з яких поділився своїм досвідом.

Іван Обискалов – магістр психології, аспірант кафедри психології Запорізького національного університету розказав студентам про свою наукову діяльність та поділився власним досвідом початку психологічної практики.

Марина Гурець — спеціаліст з досвідом роботи більше п’ятнадцяти років. В Україні працювала практичним психологом у дитячому садку та методистом у відділі освіти, наразі — психолог у Vabaduse kool, школі для українських дітей у місті Таллінн. Марина розповіла студентам про особливості роботи з дітьми різних вікових категорій та їх батьками, дала цінні поради щодо самовизначення та подальшого професійного шляху.