Науково – дослідна практика у сфері психології Магістрів

12 червня розпочалася науково-дослідна практика у сфері психології у студентів-психологів 506 групи 1 курсу ОС Магістр.

Відповідальна по кафедрі за організацію та проведення практик доцент Дідух М.М. надала студентам необхідну інформацію щодо оформлення основної документації, ознайомила з програмою та положенням науково-дослідної практики. На зустрічі також була присутня гарант ОПП «Психологія» професор Лич О.М., яка звернула увагу на необхідність вчасно починати працювати над організацією емпіричного дослідження та написання кваліфікаційної роботи магістра.

Керівник практики, доцент Вашека Т.В., ознайомила студентів з основними вимогами до проведення наукового дослідження, звернувши увагу на формулювання категоріального апарату, підбору психодіагностичних методик та методів математичної обробки даних.

Успіхів нашим магістрам!