Захід на тему: «Особливості кібербулінгу. Психолого-юридичні аспекти феномену серед дорослих та дітей»

Сьогодні, 17 травня, в межах проєкту Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій «ДНІ НАУКИ – 2023» був проведений захід на тему «Особливості кібербулінгу. Психолого-юридичні аспекти феномену серед дорослих та дітей». Модератором виступила Катерина Гордієнко – PhD із психології, викладач кафедри авіаційної психології НАУ, PhD student of Lingvistika a Digital Humanities in Palacký University, практичний психолог, кризовий інтервент, членкиня Дивізіону «Кіберпсихологія та психологічна практика в цифровому середовищі» НПА.
Під час події, учасники познайомилися із особливостями феномена, його соціальною структурою, статистичними даними та законодавчою базою. Бажаючі взяли участь у дискусії, ставили доречні запитання, висловлювали власну думку. Завдяки практичним запитанням та вирішенню завдань, учасники познайомилися із конструктивними стратегіями поведінки при виникненні кібербулінгу.
Залучайтеся до наших майбутніх науково-практичних івентів.
Далі буде….