Зустріч гуртка “PsyLab”

Сьогодні, 05.05.2022 року на кафедрі авіаційної психології відбулася зустріч гуртка “PsyLab” в межах навчально-наукової лабораторії.

Під час зустрічі студенти разом із керівником гуртка, завідувачем навчально-наукової лабораторії ЗАГНОЙКО Анною та психологом навчально-наукової лабораторії ВДОВИЧЕНКО Марією, а також із старшим лаборантом кафедри КОСТЕРІНОЮ Анастасією та лаборантом лабораторії кафедри ЩЕРБАКОВИМ Єгором обговорили цікаву психологічну тему: «Психологічні ігри як метод роботи психолога. Ігри Г. Хорна “Коржик”, “Псикрети”, гра Ю. Гіппенрейтер “Емоції та вчинки”». Обговорили дану тематику зі студентами, розглянули вправи, та спробували втілити їх в життя, здобули новий досвід роботи із людиною!

Ми разом із здобувачами вищої освіти ознайомилися з психологічними іграми як методом роботи психолога при вирішенні особистих та групових запитів.
По закінченню зустрічі, дали орієнтовно наступне число зустрічі та нову тему для обговорення та прикладного використання, а також навели загальні висновки по даній зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *