Зустріч гуртка “PsyLab”

20.04.23 відбулась зустріч гуртка «PsyLab» на кафедрі авіаційної психології в межах навчально-наукової лабораторії.

Під час зустрічі студенти разом із завідувачем лабораторії ЗАГНОЙКО Анною, психологом навчально-наукової лабораторії ВДОВИЧЕНКО Марією та старшим лаборантом КОСТЕРІНОЮ Анастасією обговорили актуальні теми під час війни.

Розібрали поняття ПТСР, фази ПТСР та методики, які дозволяють виявити прояв ПТСР у людини. Також обговорили тему тривожності, страхів, агресії та панічних атак. Ознайомились із методиками релаксації, методиками, що знижують рівень тривожності та методиками самодопомоги.

Студенти із зацікавленістю приймали участь в обговоренні, та ділились власним досвідом, що сприяло довірливій та комфортній атмосфері.