Зустріч гуртка “PsyLab”

Сьогодні,  22.03.2023 числа відбулася зустріч психологічного гуртка “PsyLab” в межах навчально-наукової лабораторії.

Дана зустріч відбулася разом із завідувачем лабораторії кафедри ЗАГНОЙКО Анною, та психологом лабораторії ВДОВИЧЕНОК Марією, на тему: “Техніка нейрографіки”.

Ця тема, для здобувачів вищої освіти, виявилася новою та цікавою, адже на даній зустрічі, обговорювали та вивчали загальну суть та практикування техніки нейрографіки.

Наприкінці зустрічі були підведені підсумки та за бажанням студенти зможуть самостійно ознайомитися з даною темою більш детально за допомогою онлайн ресурсів та інших засобів інформації.

Дякуємо студентам, що приділяють увагу для всебічного психологічного розвитку їх особистостей!