Зустріч гуртка “PsyLab”

27.02.2023 року на кафедрі авіаційної психології відбулася зустріч студентського гуртка “PsyLab” в межах навчально-наукової лабораторії.

Під час зустрічі студенти разом із керівниками гуртка, завідувачем навчально-наукової лабораторії кафедри, магістром психології ЗАГНОЙКО Анною і психологом навчально-наукової лабораторії, бакалавром психології ВДОВИЧЕНКО Марією та із працівниками лабораторії, старшим лаборантом навчально-наукової лабораторії кафедри КОСТЕРІНОЮ Анастасією та лаборантом навчально-наукової лабораторії ЩЕРБАКОВИМ Єгором мали за мету розглянути тему «Систематичний психологічний аналіз фільму «Круелла» та мультфільму «Енканто» для реалізації теоретико-емпіричних знань.».

Здобувачі вищої освіти попередньо переглянули обраний за бажанням фільм або мультфільм. Охоче обговорювали моменти у фільмах, вчинки та психологічні образи персонажів.

Також розглянули особливості родинно-сімейних зв‘язків. Студенти із зацікавленістю слухали доповідачів та завзято брали участь в обговоренні.

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!!!