11 жовтня відбулася відкрита лекція з дисципліни «Вступ до спеціальності» для студентів першого курсу спеціальності «Психологія». Лекцію провела старший викладач Власова-Чмерук Оксана Миколаївна на тему «Діяльність психолога в соціальній сфері».

Під час лекції студенти ознайомилися з ключовими поняттями соціальної психології, такими як взаємодія в соціальних групах, вплив соціального середовища на поведінку індивіда, а також роль психолога у вирішенні соціальних проблем. Особливу увагу було приділено ролі психолога в формуванні та підтримці соціальних зв’язків, таких як дружба, кохання та сімейні відносини.
Найбільшу цікавість у студентів викликали питання, пов’язані зі стосунками дружби та кохання, а також процеси формування прив’язаності. Оксана Миколаївна детально пояснила, як ці стосунки впливають на емоційний стан і психологічний розвиток особистості, а також розповіла про ключові аспекти, які психологи враховують у роботі з клієнтами, що стикаються з труднощами в міжособистісних відносинах.
Лекція не лише сприяла розширенню знань студентів про діяльність психолога в соціальній сфері, але й спонукала їх до активного обговорення, роздумів над важливістю соціальних зв’язків у житті кожної людини.