Дебют першокурсників ФЛСК

Дебют першокурсників ФЛСК є очікуваною подією кожного нового навчального року, об’єднавши талановитих студентів у креативних конкурсах та творчих змаганнях. Захід, організований для новачків, дав змогу першокурсникам продемонструвати свої здібності та адаптуватися до нового етапу студентського життя через творчість, командну роботу та нові знайомства.
Програма дебюту включала два креативних конкурси, серед яких, стендап-шоу постановки та музичний номер. Журі, до складу якого увійшли декан, випускники факультету та відомі коміки, оцінювали не лише творчі навички, а й оригінальність ідей, командний дух та здатність до нестандартного мислення. Найкращі учасники отримали призи та відзнаки, а також досвід для участі у майбутніх творчих конкурсах та фестивалях.
Дебют першокурсників не лише подарував безліч позитивних емоцій, а й заклав основу для подальшого активного студентського життя, де кожен зміг відчути себе частиною великої університетської спільноти. Дякуємо всім учасникам події за спільну роботу та відмінний настрій.