Звітна конференція щодо результатів переддипломної практики студентів-магістрів, під час якої студенти представили свої напрацювання та обговорили досвід, здобутий під час практичної діяльності

Переддипломна практика є важливим етапом підготовки майбутніх фахівців, оскільки дозволяє закріпити теоретичні знання та набути реальних професійних навичок.
Магістри презентували результати своєї роботи в різних установах та організаціях, поділилися досвідом вирішення практичних завдань, та професійними викликами, з якими їм довелося стикнутися. У своїх виступах студенти акцентували увагу на важливості практики для глибшого розуміння професійної діяльності, зокрема у сфері психологічної дослідницької роботи тощо.
Конференція також дала можливість обговорити взаємодію студентів із керівниками практики на робочих місцях, а також отримати зворотний зв’язок від викладачів кафедри. Було відзначено високий рівень підготовки магістрантів та їхню здатність застосовувати теоретичні знання на практиці.
Захід завершився обговоренням перспектив подальшого професійного розвитку студентів, рекомендацій для успішного захисту кваліфікаційних робіт та майбутніх кар’єрних шляхів.