Студенти першого курсу спеціальності 053 «Психологія» опановують емпіричні методи в роботі психолога

В ході першого дня фахової ознайомлювальної практики студенти випробовували нові для них методики, які стануть важливим інструментом у їхній майбутній професійній діяльності.
З метою опрацювання завдань практики була проведена ізотерапія, протягом якої студенти створювали малюнки, які б допомогли їм встановити контакт і познайомитися один з одним. Ізотерапія також використовувалась для розширення власного досвіду діагностичної роботи. Цей підхід дозволив майбутнім психологам краще зрозуміти внутрішній світ своїх однокурсників та почати розвивати власні професійні навички.
Далі відпрацьовувалися навички групової роботи та роботи в командах. Для цього була запропонована соціально-психологічна гра «Дилема в’язня» та метод групової фасилітації «Світове кафе». Ці методи сприяли розвитку командної взаємодії, умінню працювати разом та правильно будувати комунікацію.