Психологічна практика студентів психологів 3 курсу

27 травня розпочалася психологічна практика у студентів 3-го курсу кафедри авіаційної психології НАУ за спеціальностями “Психологія бізнесу” та “Психологія”. Практика є важливою складовою навчального процесу, оскільки вона дає можливість студентам застосувати теоретичні знання в реальних умовах життєдіяльності, отримати цінний досвід і поглибити свої професійні навички.
Цього ж дня відбулася організаційна зустріч керівника практики Марини Миколаївни Дідух зі студентами групи ПС307б. Під час зустрічі були обговорені усі організаційні складові, включаючи графік проходження практики, обов’язки студентів, вимоги до звітності та критерії оцінювання їхньої роботи. Марина Миколаївна наголосила на важливості відповідального ставлення до виконання завдань, дотримання етичних норм та професійної поведінки під час взаємодії з клієнтами та колегами.
Варто відмітити, що психологічна практика – це не лише навчальний обов’язок, але й можливість для студентів отримати прикладні навички, які знадобляться в їхній майбутній професійній діяльності. Таким чином, психологічна практика є надзвичайно важливим етапом у підготовці майбутніх психологів, оскільки вона сприяє формуванню професійних компетенцій, розвитку особистих якостей та дає змогу студентам відчути себе частиною професійної спільноти.