НАВЧАННЯ ТЕХНІК ЗЦІЛЕННЯ

Тренери-психологи Олена та Володимир ЛОБОДИ провели зі студентами кафедри тренінгове заняття за програмою «ДІТИ ТА ВІЙНА НАВЧАННЯ ТЕХНІК ЗЦІЛЕННЯ», рекомендовану Міністерством освіти та науки в листі від 21.08.2023 №1/12492-23 “Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2023/2024 навчальному році”. Тренінг є результатом багаторічного безпосереднього досвіду роботи з дітьми, які пережили війну та стихійне лихо. Він розроблений, щоб допомогти впроваджувати навички та методи, які допомагають подолати особистості психологічні наслідки катастрофічних подій. Завдання тренінгу не включають психотерапію, натомість він розроблений для того, щоб запобігти потребі в подальшому лікуванні. Запропоновані навички можуть застосовувати вчителі, психологи, психотерапевти-консультанти, лідери громад чи інші соціальні фахівці, які пройшли попередню підготовку.
Протягом 2 годин студенти навчалися практиці технік самодопомоги в надзвичайних ситуаціях, які в майбутньому їм дозволять краще зрозуміти себе та людей, які знаходяться поруч з ними. Дякуємо Олені та Володимиру за практичні знання.