Проведено останнє лекційне заняття зі студентами другого курсу з загальної психології доктором психологічних наук,професором Оленою ХОХЛІНОЮ. Розглядом теми «Сутність спілкування. Співвідношення понять «діяльність», «спілкування», «поведінка»»

9 травня зі студентами другого курсу доктором психологічних наук, професором Оленою ХОХЛІНОЮ проведено останнє лекційне заняття з загальної психології. Розглядом теми «Сутність спілкування. Співвідношення понять «діяльність», «спілкування», «поведінка»» завершено вивчення базової для фахової підготовки майбутніх психологів дисципліни. При підведенні підсумків, з метою узагальнення та систематизації матеріалу, було показано місце отриманих знань про форми активності людини у системі професійного світогляду студентів, їх значення та можливості використання у навчальній та майбутній трудовій діяльності фахівця.