Новий Лідер студентської науки ФЛСК

Назар Дунаєвський, студент групи ПС106, обраний головою Товариства Молодих Науковців ФЛСК НАУ
Другого листопада на Факультеті Лінгвістики та Соціальних Комунікацій відбулася важливa подія – вибори голови Товариства Молодих Науковців. У результаті голосування переможцем став наш колега та сокурсник, студент групи ПС106 – Назар Дунаєвський.
Голосування було напруженим та конкурентним, але Назар Дунаєвський здобув впевнену перемогу і був обраний головою Товариства Молодих Науковців ФЛСК. Вітаємо його з цією важливою посадою та віримо в його успішну результативну діяльність.
Також на виборах було обрано заступника голови Товариства – Вероніку Пазан. Разом вони мають унікальну можливість спільно розвивати наукову діяльність на факультеті та сприяти досягненню нових вершин у цій галузі.
Пишаємося своїми молодими колегами та бажаємо Назару Дунаєвському та Вероніці Пазан подальших успіхів у розвитку наукового знання в межах факультету та поза його межами. Ми впевнені, що спільна діяльність сприятиме розвитку психологічної науки та освіти.