На кафедрі відбулося важливе засідання, присвячене затвердженню наукових тем аспірантів PhD першого року навчання

Під час заходу було розглянуто й обговорено теми наукових досліджень, які стануть основою для дисертаційних робіт молодих науковців.
Засідання відзначалося активною участю викладачів кафедри та наукових керівників аспірантів, які детально обговорювали актуальність запропонованих тем, їхній теоретичний та практичний потенціал. Особливу увагу приділили тому, щоб дослідження відповідали сучасним викликам науки. Важливо було переконатися, що теми аспірантів змістовні, а їхнє опрацювання сприятиме розвитку актуальних проблем психологічної теорії та практики.
Кожен аспірант презентував свою тему, коротко окреслюючи мету, завдання та наукову новизну дослідження. У ході засідання викладачі та наукові керівники вносили пропозиції щодо вдосконалення тем, давали рекомендації стосовно підходів до збору та аналізу даних, а також можливих шляхів розширення теоретичної бази.
Затвердження теми є важливим кроком для аспірантів, що офіційно закріплює початок їхньої науково-дослідної діяльності.