Креативні вихідні викладачів і студентів кафедри авіаційної психології: візит до Національної опери та парку Феофанія

Викладачі та студенти кафедри авіаційної психології продовжують не лише активно працювати над науковими та освітніми проєктами, а й активно проводити вільний час, об’єднуючи культурний розвиток та відпочинок на природі. Цими вихідними вони відвідали дві яскраві локації: Національну оперу України та парк Феофанія. В суботу, 14 вересня, колектив кафедри завітав до Національної опери на балет “Трикутний капелюх”.
Наступного дня студенти вирушили до мальовничого парку Феофанія. Це стало нагодою для неформального спілкування, обговорення спільних освітніх завдань та просто активного відпочинку на свіжому повітрі.
Такі вихідні дозволяють створювати теплу, дружню атмосферу на кафедрі, що сприяє не лише професійному розвитку, а й укріпленню командного духу. Кафедра авіаційної психології продовжує не лише плідно працювати, але й надихатися культурними подіями та знаходити баланс між інтенсивною навчальною діяльністю та відпочинком.