16 вересня 2024 року в межах навчальної дисципліни “Кримінальна психологія” для здобувачів 5 курсу за спеціальністю “Психологія” ОС “магістр” денної форми навчання, доцентом кафедри авіаційної психології М. М. Дідух було проведено відкрите лекційне заняття на тему:”Психологічний механізм злочину”

На лекції були присутні в.о. завідувача кафедри Л. С. Яковицька, доценти кафедри Т. В. Вашека, Д. А. Карпілянський та викладач кафедри А. П. Ковальова. В ході обговорення нового матеріалу, викладач актуалізувала знання студентів, які були засвоєні на попередніх заняттях курсу, а також в темах інших суміжних дисциплін, стимулюючи їх до логічних міркувань та умовиводів. Це сприяло формуванню атмосфери активної освітньої взаємодії упродовж усієї пари. Лекція була проілюстрована вдало підібраним презентаційним матеріалом із зазначеної тематики. В цілому, високий рівень викладеної інформації мав позитивний вплив на розуміння теми, сприяючи глибшому аналізу та усвідомленню ключових концепцій. Охоплював значний обсяг систематизованої та методично вивіреної наукової інформації.