Проведення науково-дослідної практики з китайськими студентами

Продовжується науково-дослідна практика студентів з Китаю, яка дозволяє їм поглибити свої знання та навички у певній галузі психологічної практики, сприяє культурному та науковому обміну між країнами.
Під час практики студенти беруть участь у різноманітних дослідженнях, що проводяться на базі науково-дослідних інститутів, освітніх та медичних організацій. Вони виконують експериментальні роботи, аналізують отримані дані, а також знайомляться з методологією наукових досліджень. Важливою складовою практики є регулярні консультації з керівником, під час яких обговорюються результати досліджень та визначаються подальші кроки.
Науково-дослідна практика дозволяє не лише підвищити рівень знань та навичок студентів, але й сприяє науковому обміну і встановленню партнерських відносин.