Відбувся важливий етап у житті студентів 4 курсу ОП «Психологія» – захист кваліфікаційних робіт

Публічний захист робіт став свідченням ваших знань, наполегливості та прагнення до розвитку у сфері психології.Ви зробили великий крок на шляху до професійного зростання та особистого розвитку. Нехай цей успіх стане фундаментом для ваших подальших досягнень.
Щиро вітаємо Тамілу МАЛАНЧІЙ, Олександру ОБЩУ, Дар’ю СУШЕНЦЕВУ, Анастасію ШПАНЮК з відзнакою в конкурсі факультету на кращу студентську роботу.
Дякуємо за спільну працю голові екзаменаційної комісії, доктору психологічних наук, професору Галині МОЗГОВІЙ, завідувачці кафедри психосоматики і психологічної реабілітації УДУ імені М. Драгоманова, та колегам Валентині СЕМИЧЕНКО професору кафедри педагогіки та психології професійної освіти доктору психологічних наук, професору; Юлії ГОРОДИСЬКІЙ доценту кафедри соціальних технологій, кандидату психологічних наук, доценту.
Бажаємо всім натхнення, нових відкриттів та великих досягнень у професійній діяльності. Нехай ваша праця приносить користь людям та допомагає зробити цей світ трохи кращим.