Відбулася підсумкова конференція за результатами фахової ознайомлювальної практики студентів-психологів першого курсу кафедри авіаційної психології. Під час заходу обговорювалися досягнення та труднощі роботи, оцінювалися отримані навички та знання

Кожен студент представив короткий звіт про пройдену практику, включаючи місце проходження, виконані завдання, набуті навички та проблеми, з якими зіткнулися. Викладачі кафедри та керівники практики надали свої коментарі та рекомендації щодо виконання завдань студентами. Обговорили перспективи та можливості подальшого вдосконалення фахової підготовки студентів.
Основними результатами практики є набуття практичного досвіду, який є надзвичайно важливим для їх подальшої професійної діяльності, взаємодія з професійним середовищем.
Підсумкова конференція за результатами фахової ознайомлювальної практики студентів-психологів кафедри є ще одним важливим етапом у підготовці майбутніх фахівців. Вона дозволила не лише оцінити досягнення студентів, а й визначити напрями для подальшого вдосконалення навчального процесу. Студенти отримали цінний досвід та мотивацію для подальшого професійного розвитку.